byty klatovy

/byty klatovy
byty klatovy2017-11-28T10:35:13+00:00

Byty Klatovy – žijte na místě, kde se střetává poklidný život maloměsta s občanskou vybaveností velkoměsta

Chcete bydlet snadno a rychle ve vlastním? Hledáte nové bydlení, ve kterém se budete cítit dobře? Hledáte nové byty Klatovy? Nabízíme Vám  byty k prodeji v novostavbách, které odpovídají vysokým standardům moderního bydlení.

Byty Klatovy

Bytové domy na Plánické ulici v Klatovech

byty 2+kk, 2+1, 3+1
kvalitní standardy
velké plochy bytů, sklepů a garáží
nízká energetická náročnost
výtah, vlastní kondenzační plynový kotel

PODÍVEJTE SE NA NAŠÍ NABÍDKU BYTŮ

 • byty 2+kk, 2+1, 3+1

 • jedna z nejhezčích lokalit ve městě s výhledem na Šumavu

 • každá bytová jednotka vlastní kondenzační plynový kotel

 • tichý, energeticky úsporný výtah

 • bezbariérový vstup

 • trojsklá okna

 • venkovní hliníkové rolety

 • venkovní hliníkové žaluzie

 • prostorné místnosti

 • energetická náročnost B

 • dvouplášťová střecha budovy

 • kompletní zateplená fasáda

 • šatny, komory

 • vlastní zděný sklep v suterénu

 • videotelefon

 • čipové otevírání vstupních dveří do domu

 • centrální klíč

 • možnost změny bytového vybavení

Atraktivní lokalita bytů – místo k odpočinku i aktivní zábavě

Lokalita – Plánické předměstí  Klatovy

Byty se nachází v klidném prostředí nedaleko od historického centra Klatov, v blízkosti parku, který přímo vyzývá k odpolední procházce. V Klatovech naleznete velké množství historických památek, muzea a příjemné kavárny. Pokud jste vyznavači aktivního odpočinku, pak vás jistě potěší, že Klatovy jsou místem pro všechny milovníky cyklistických závodů. Nechybí zde ani bazén, zimní stadion a mnohá hřiště pro různé sporty.

Klatovy se nachází 40 km od krajského města Plzně a zároveň jsou bránou do panenské přírody Národního parku Šumavy. Klatovy nabízí kompletní občanskou vybavenost. Naleznete zde několik středních a jednu vysokou školu. Nově zrekonstruovaná nemocnice poskytuje komplexní zdravotnické služby s kvalifikovaným personálem. A pokud potřebujete čas od času zavítat do krajského města Plzně, čeká vás krátká cesta po upravené dopravní tepně, která netrvá déle, než tři čtvrtě hodiny. Pro své cesty můžete zvolit i autobusovou a železniční dopravu.

Ksk real s.r.o. nabízí svým budoucím zákazníkům klidné a komfortní bydlení v moderních bytových domech maximálně využívající přednosti lokality.

Dopravní dostupnost

Plánické předměstí, ač je okrajovou částí města Klatovy, zajišťuje rychlé a pohodlné spojení do centra města. Své linky zde má autobusová doprava, do vzdálenějších míst lze využít integrovanou dopravu. V nočních hodinách zajišťují spojení noční linky. Příznivci zdravého pohybu mohou využít nedaleké lesní cesty pro procházky přírodou nebo cyklostezku.

Občanská vybavenost

Město Klatovy nabízí veškerou občanskou vybavenost, dostupnou pro všechny obyvatele. K dispozici je několik mateřských i základních škol, gymnázium zaměřené na výuku jazyků, pošta, městská knihovna, zdravotnická zařízení, nákupní centra i drobní podnikatelé, sportovní areály, dětská hřiště, restaurace i kavárny.

Okolí bytových domů

Z urbanistického hlediska je lokalita řešena jako soubor samostatně stojících domů soustředěných okolo nově vybudované páteřní komunikace sloužící pouze pro obsluhu nových domů. Z této komunikace budou vedeny obslužné komunikace k jednotlivým domům.

Samozřejmostí našich projektů je rozsáhlá sadová a parková úprava okolo bytových domů, v tomto případě zejména na volné ploše oddělující jednotlivé bytové domy, stromová výsadba kolem komunikace. Dále je v plánu realizace umístění laviček s výhledem na Šumavu a moderního dětského hřiště.

Jak taková sadová výsadba vypadá po dokončení, se můžete přesvědčit v našich realizovaných projektech.

Hledáte nové bydlení, ve kterém se budete cítit dobře?

Hledáte nové byty v Klatovech?

Hledáte pozemky v Klatovech?

Hledáte podnájem v Klatovech?

Klatovy se nachází 40 km od krajského města Plzně a zároveň jsou bránou do panenské přírody Národního parku Šumavy. Klatovy nabízí kompletní občanskou vybavenost. Naleznete zde několik středních a jednu vysokou školu. Nově zrekonstruovaná nemocnice poskytuje komplexní zdravotnické služby s kvalifikovaným personálem. A pokud potřebujete čas od času zavítat do krajského města Plzně, čeká vás krátká cesta po upravené dopravní tepně, která netrvá déle, než tři čtvrtě hodiny. Pro své cesty můžete zvolit i autobusovou a železniční dopravu.

CHCI SE PODÍVAT NA DALŠÍ NABÍDKU