O nás

/O nás
O nás 2017-10-16T19:03:05+00:00

Kdo jsme a co děláme

Jsme společnost, jejímž posláním je především developerská činnost. Zabýváme se výstavbou bytových a rodinných domů a jejich následným prodejem. Mimo to poskytujeme i další služby, jako je pronájem bytových a nebytových prostor, stavební dozor, projektová dokumentace či zajištění stavebního povolení. Kvalita námi poskytovaných služeb je podtržena mnohaletou zkušeností na trhu stavebnictví.

Velmi si vážíme, že jste si vybrali naši společnost, a proto se budeme snažit usnadnit Vám realizaci Vašeho nového domova.Doufáme, že design stránek Vám zjednoduší výběr pozemků, bytů a garáží.

Kdo je KSK Real

Jsme si vědomi důležitosti, jakou má odpovědnost vůči ostatním, i celé společnosti, a tak veškeré naše činnosti provádíme s ohledem na potřeby našich zákazníků, ale současně i zaměstnanců a okolí. Cílem je oboustranná spokojenost.

Jsme společnost s dvacetiletou praxí na poli stavitelství, developmentu a realit. Za tuto dobu jsme zajistili nové bydlení mnoha rodinám a dalším klientům. Tyto zkušenosti úročíme každý den. Při práci používáme selský rozum a víme, že důraz na kvalitu a jednoduchost, se nám i našim klientům vždy vyplatil.

Naším investorem výstavby bytových a rodinných domů je Klatovská stavební kancelář s.r.o.

Její hlavní činností je především investorská a inženýrská činnost ve stavebnictví, výstavby bytových a rodinných domů, průmyslových a zemědělských objektů. Mimo to poskytujeme i další služby, jako je stavební dozor, projektová dokumentace či zajištění stavebního povolení.

Naším dodavatelem výstavby bytových a rodinných domů je Klatovská stavební společnost s.r.o.

Tato společnost především staví a zajišťuje výstavbu:

  • bytových domů,
  • rodinných domů (tzv. ,,na klíč,,),
  • garáží,
  • průmyslových a zemědělských objektů,
  • rekonstrukce – vestavby,
  • demolice,
  • též nezbytnou technickou vybavenost.

Čím se zabýváme

prodej bytů, garáží a pozemků do osobního vlastnictví
ostatní komplexní služby v oboru stavební výroby
provedení a zajištění výstavby všech staveb
projektové dokumentace
stavební dozor
obstarání stavebního povolení a kolaudace jimi zajišťovaných staveb
pronájem bytových a nebytových prostor